-50%

Сумка тактична Oxford 800D Edc-Tac, плечова-поясна, 4L
700 ₴
350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 191819
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальна багатоцільова сумка натовського зразка з безліччю відділень, кріплень і посадкових елементів.
Ця модель чудово розміщується на поясі або через плечі.
Довга регулювальна лямка під будь-які габарити, комбінована ручка-кріплення для багатозадачної експлуатації.
Система кріплення Molle периметром.
Оперативні відділення для ліхтарика.
Габарити:
Довжина — 370 мм, Висота — 180 мм, Глибина — 180 мм.
Відділення:
- Основне відділення 230x100 мм
- Додаткова кишеня 200х140 мм
- Бічні кишені 80х120 мм (2 шт.)
В основному відділенні є сітчаста кишеня для дрібниць.
Додаткова кишеня має перегородку з органайзером.
Модель може бути доповнена різними підсумками або використовуватися як підсумок завдяки безлічі кріплень і строп фіксації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EDC |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 4 л |
| Особливості | Поясний ремінь, Водовідштовхувальне просочення, Система підвіски Molle, Система швидкого скидання |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Матеріал | Оксфорд |
| Вага | 0.18 кг |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 37 см |
| Ширина | 18 см |
| Висота | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴








