
Точильний верстат Ruixin RX-001, повна комплектація, стругачка типу Апекс
1 149 ₴
- Готово до відправки
- Код: 64783

Універсальний мобільний верстат для заточування ножів "апексного" типу. Простий доступний варіант для складаних, кухонних і мисливських моделей. Штанга має градусну насічку для вибору кута заточування. Основа ABS пластик зі сталевою платформою.
Фіксація каменю відбувається за допомогою пружинного затискача, це дає змогу оперативно змінити камінь.
Як опора використовуються силіконові присоски та висувні лапки.
Фіксація напрямних забезпечується баранцем.

У комплекті постачається 4 абразиви: 180/400/800/1500 Gritt
Основа каменю оксид алюмінію та карбід кремнію, для максимальної ефективності рекомендуємо змочувати поверхню водою або олією для заточування.

Також у комплекті постачається маркер для підведення різальної крайки, серветка мікрофібра та сумка чохол для зберігання.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Точилка механічна |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 260 мм |
| Вага | 370 г |
| Виробник | Ruixin |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для ножів та ножиць |
| Матеріал | Корунд |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
- Ціна: 1 149 ₴







