
Мультитул Ganzo 304 експедиційний багатозадачний, повний комплект
1 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 98552

Новинка 2024 року, Ganzo G304 — це мультитул із двокомпонентною конструкцією збирання. Повноцінні туристичні ножиці знімаються з основної бази за допомогою застібок фіксаторів.
Багатий арсенал інструментів робить цю модель однією з найбільш функціональних у лінійці Ganzo.
У виробництві використовується неіржавка сталь 420 AISI. Ця сталь чудово чинить опір корозії, забезпечуючи довговічну роботу всіх осьових вузлів і шарнірів, а також має гарну ударну в'язкість під час силових навантажень.

Комплектація
- Ніж із напівсеррейторним заточуванням
- Плоскогубці
- Відкривачка
- Лінійка
- Викрутка хрестова
- Ножиці
- Пила
- Штопор
- Кусачки
- Набір стандартних біт 9 шт.
- Чохол із кордури з поясним кріпленням

Габарити мультитула в розкладеному стані 165 мм, у складеному — 105 мм
Товщина мультитула 28 мм. Маса — 323 грами.

Біти встановлюються в спеціальний магнітний фіксатор.

Всі вузли мають щільну механіку без люфтів і щілин, слюсарна робота та конструктив виготовлений із високою точністю.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Пасатижі |
| Конфігурація | Відкривачка для пляшок, Ножиці, Пила по дереву, Пасатижі, Кусачки, Ніж, Викрутка, Викруткові біти, Лінійка, Штопор |
| Кількість інструментів | 10 шт. |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 28 мм |
| Вага | 323 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 105 см |
| Колір | Срібляста |
- Ціна: 1 150 ₴









