
Точило для ножів кишенькове протяжне, Work Sharp Pivot USA
650 ₴
- Готово до відправки
- Код: WSEDCPVT-I
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Компактне точило EDC сегмента для оперативного заточування клинкового інструменту з додатковим алмазним пазом для підведення рибальських гачків.
Як основні абразивні модулі використовується опукла карбідна та керамічна панель протягування, з фіксованим кутом 25°
Якщо ніж не повністю втратив свою гостроту, рекомендується використовувати тільки білу керамічну панель.
На корпусі є темлячний отвір для підвішування.
Габарити: 70/60/20 мм
Маса 50 грамів
Оригінальна продукція Work Sharp USA
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Точилка механічна |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 50 г |
| Виробник | Work Sharp |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для ножів |
| Матеріал | Комбінований |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴



