
Камінь точильний синтетичний Ganzo 600 Gritt для точилок
280 ₴
- Готово до відправки
- Код: 36281
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Синтетичний точильний абразив середньої гритності на пластиковій платформі, підходить під будь-який точильний верстат із лінійки Ganzo, Ruixin або іншої стругачки типу Apex.
600 Gritt
Габарити: 22х160 мм.
Оригінальні камені Ganzo
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Брусок |
| Тип профілю | Прямокутний |
| Матеріал | Корунд |
| Зернистість | 600 |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 |
| Колір | Коричневий |
| Призначення | Для ножів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴

