-50%

Еспандер для пальців FT-1, для розроблення та тренування, 5-9 кг
250 ₴
125 ₴
- Готово до відправки
- Код: FT1g
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Ручний універсальний тренажер із простою й ефективною конструкцією.
Рекомендується для прокачування м'язів передпліччя, розробки рук після травм пальців або для їх зміцнення.
Еспандер виготовлений зі стабілізованої гуми та має три точки фіксації опору на 5,7 і 9 кг.
Фіксатор зап'ястя виготовлений із нейлону з регулюванням на липучці.
- Еспандер-гума SERITEC Grey
- Напульсник-нейлон
- Опір — 5,7,9 кг
- Гак-сталь
- Прикраси — розгин
- Тип — для пальців
- Рекомендації: баскетбол, кулачні єдиноборства, відновлення після травм пензлів та пальців.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | E-fit |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кистьовий |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Опір | 9 кг |
| Конструкція | Стрічкова |
| Вага | 0.025 кг |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 7 см |
| Ширина | 8 см |
| Стан | Новий |
| Форма | Фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 ₴




