Ніж із фіксованим клинком від компанії Skif Knives, в основі лежить інструментальна високовуглецева сталь D2 з поверхневою обробкою black stone wash.
Конструкція збирання — масивний всадний монтаж.
Колодка виготовлена з полімеру з "софт тач" покриттям.
Клинок має комбіноване серейторне заточування на 1/3 всій крайці.
У комплекті постачається піхви з універсальним кріпленням.

Технічні моменти:
- Довжина ножа — 29,3 см
- Довжина клинка — 16 см
- Товщина в обуху — 3,7 мм
- Сталь- D2
- Твердість р.к.- 59/60 hrc
- Геометрія — spear
- Покриття клинка — BSW
- Матеріали колодки — полімер
- Конструкція — всадний монтаж
- Маса ножа — 225 грамів
- Ножні пластики


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Тактичний |
| Матеріал леза | Вуглецева сталь |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Матеріал рукоятки | Прогумований пластик |
| Довжина рукоятки | 133 мм |
| Довжина ножа | 293 мм |
| Поверхня | Стоунвош |
| Вага ножа | 217 г |
| Колір | Оливковий |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал піхов | Пластик |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 160 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Товщина леза | 3.7 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 225 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 293 |
| Форм-фактор мультитула | Ніж |
| Кількість інструментів | 3 шт. |
| Сталь клинка 440С | D-2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 860 ₴









