
Точило для ножів GTP-1, система для заточування, повний комплект, оригінал
1 270 ₴
- Готово до відправки
- Код: GTP1
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Точильний верстат за мотивами Apex Edge Pro, для роботи з різноспрямованими клинками.
Проста конструкція з ABS пластику та неіржавкої сталі.
Система дає змогу працювати з різнобніми ножами, досягаючи максимального функціоналу різальної крайки. Верстат виготовлений за принципом заводського точильного агрегату в зменшеному варіанті.

Ganzo Touch Pro приводиться в бойовий стан у кілька рухів, фіксується на рівній гладкій поверхні за допомогою присосків.
За допомогою цього верстата будь-який користувач може досягти грандіозної агресивної гостроти заводського рівня, водночас не пошкодити функціонал і базову геометрію клинка.

Головною перевагою інструмента є його гнучке регулювання кута заточування різальної крайки. У Вас з'явилася можливість переточити свій улюблений ніж під більш відповідний градус із заводською точністю.
У комплекті додається інструкція російською мовою, набір алмазних каменів різної зернистості (4 шт.)
Додаткові точильні камені для цієї моделі можна придбати в нас у магазині.

Використовуючи Ganzo Touch Pro правлення ножів стане своєрідною медитацією, а отриманий результат ніколи не зрівняється з ручним заточуванням на звичайному абразиві.

Комплектація товару
- Станок
- Набір алмазів 4 шт (120 гритів, 320 гритів, 600 гритів, 1500 гритів)
- Сумка для зберігання
- Маркер для підводки крайки
- Рушник
- Інструкція російською
Необхідний аксесуар кожного господарського та ножова!
| 24° | Блакитний | Товсті клинки | |
| 21° | Жовтий | Тонкі клинки | |
| 18° | Зелений | Товсті клинки | |
| 15° | Червоний | Тонкі клинки | |
| 10° | Чорний | Серейторні клинки |

Гарантія 12 міс.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Точилка механічна |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 800 г |
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для ножів та ножиць |
| Матеріал | Комбінований |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 270 ₴








