
Точильні системи Lansky мають світове визнання, що пояснюється чудовою якістю виготовлення, і модель Lansky Standard є яскравим прикладом цього. Ця точильна система містить три високоякісні натуральні камені та додаткове обладнання.

- Точильний камінь із зернистістю 120 гритів (підходить для заточування сильно затуплених клинків і коригування кута заточування);
- Натуральний точильний камінь із зернистістю 280 гритів (відмінно підходить для стандартного заточування різальних поверхонь);
- Камінь із зернистістю 600 гритів (для вирівнювання та полірування різальної крайки);
- Металеві стрижні (для кожного точильного каменю передбачений окремий напрямний стрижень);
- Металеві затискачі для фіксування клинка з регульованими кутами заточування (виготовлені з високоміцного алюмінієвого сплаву);
- Гвинти для закріплення встановленого ножа;
- Спеціальна олива для заточування.

Всі елементи містяться в надійному пластиковому контейнері.

Особливості:
- Точильна система обладнана зручною складаною конструкцією, яка легко розуміється;
- Легко в експлуатації й обслуговуванні;
- До комплекту входять три камені з зернистістю 120, 280 і 600 гритів;
- Набір містить 3 напрямні металеві стрижні (по одному для кожного каменю);
- На затискачах є чотири поділки для встановлення кута заточування 17°, 20°, 25° і 30°;
- До комплекту з точильною системою Lansky Standard входить спеціальна олива, що спрощує процес заточування.

До комплекту набору Lansky LNLKC03 входять:
- Камінь Coarse (грубий) — 120 Grit
- Камінь Medium (середній) — 280 Grit
- Камінь Fine (дрібний) — 600 Grit
Також до комплекту входять:
- Затискач для клинка з регулюванням кутів заточування
- Пластикова коробка
- 3 напрямних стрижні
- олива для заточування
Рекомендовані компанією Lansky кути для заточування:
- 17° — Цей кут ідеально підходить для лез бритв, скальпелей та інших інструментів із тонкою та гострою крайкою.
- 20° — Найбільш часто використовуваний кут для більшості високоякісних ножів, особливо для кухонних і філейних ножів.
- 25° — Рекомендується для ножів, які мають довго зберігати гостроту без потреби повторного заточування. Чудово підходить для мисливських і туристичних ножів.
- 30° — Великий кут для ножів, які інтенсивно працюють із матеріалами, як-от картон або дріт, що зазнають сильних навантажень.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Точилка механічна |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 16 мм |
| Вага | 250 г |
| Виробник | Lansky |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Призначення | Для ножів |
| Матеріал | Комбінований |
| Матеріал рукоятки | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴




