
Функціонал на 14 інструментів; Стійке порошкове покриття; Сталь клинка — 2Cr13Mov Сталь інших інструментів — 3Cr13Mov; Колодка виготовлена зі склотекстоліту та полімеру; Нейлоновий чохол у комплекті; Довжина в складеному вигляді — 10,7 см; Маса — 226 г.

Мультитул SPARK CM1349 від бренда Roxon ідеально підходить для повсякденного використання. Однак найбільшу користь він принесе під час активного відпочинку на природі, походів і навіть в умовах виживання далеко від цивілізації. Це компактний і легкий інструмент, який містить 14 різних функцій. Його вага становить 226 г, а в складеному вигляді його довжина — 10,7 см, ширина — 4,5 см, і товщина — 2,3 см. У розкладеному стані його довжина збільшується до 16,1 см. Мультитул має дуже стильний вигляд завдяки чорному покриттю, яке підвищує його стійкість до корозії та впливу корозії.

Для виготовлення інструментів використовувалися два типи сталі: 2Cr13 і 3Cr13. Обидва сплави неіржавкі, але відрізняються за твердістю. Лезо ножа зроблене з м'якшої сталі з твердістю 45-47 HRC, що полегшує його заточування навіть у польових умовах за допомогою кишенькового точила. Для плоскогубців обрана твердіша сталь із твердістю до 55 HRC, що дає змогу їм ефективно працювати з гайками та дротом.

Інструменти, як-от плоскогубці та ніж, у цій моделі мультитула мають однакове значення. Лезо ножа виготовлене у формі Drop point із гострим кінцем. На обуху є невелика насічка для кращого упору пальців. Ніж відкривається за допомогою шпеника. Різальна крайка ножа має гладке заточування, що робить його максимально універсальним. У відкритому положенні ніж фіксується за допомогою механізму Liner lock — надійного та довговічного замка з простою конструкцією, який є одним із найпопулярніших серед сучасних ножових систем.

Плоскогубці досить великі, щоб справлятися з великими навантаженнями. Вони обладнані спеціальною зоною для захоплення круглих предметів і кусачками. У складеному вигляді плоскогубці приховані між двома порожнистими ручками.
Щодо інших інструментів, то серед них є пила для дерева, широке заточене шило з отвором для нитки, викрутки з прямим і хрестовим шліцом, а також відкривачка для консервних банок. Окремо стоїть кресало, яке можна повністю витягти з однієї з ручок мультитула. Воно обладнане зручною ручкою, у якій також вбудований свисток.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ROXON |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Ніж |
| Конфігурація | Консервний ніж, Відкривачка для пляшок, Пила по дереву, Кліпса, Пасатижі, Кусачки, Ніж, Викрутка, Шило |
| Кількість інструментів | 14 шт. |
| Довжина | 107 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 25 мм |
| Вага | 226 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 10.7 см |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 970 ₴










