Ніж Cold Steel 4 Max Scout — це спрощена версія моделі 4 Max, яка зберігає всі переваги свого попередника. Він обладнаний таким же широким клинком профілю Drop Point, виготовленим зі сталі AUS 10A, яка вирізняється високою міцністю і гарними показниками ударної в'язкості. Колодка також схожа на дизайн старої моделі, але виготовлена з Griv-Ex — міцного та легкого матеріалу.
Ця модель важча на півтори унції, порівнюючи з оригіналом. Товщина спейсеру, "вачка" замка й обуха клинка становить приблизно 5 мм, що надає ножу вигляду надійного інструменту. Подовжена ручка та масивний клинок роблять ніж ідеальним для виконання різних завдань.
Для фіксації клинка використовується замок Tri Ad Lock, який забезпечує надійність за будь-якого навантаження. Клинок відкривається за допомогою двостороннього шпеника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Матеріал рукоятки | Griv-Ex |
| Довжина рукоятки | 153 мм |
| Довжина ножа | 254 мм |
| Поверхня | Стоунвош |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 101 мм |
| Товщина леза | 4.8 мм |
- Ціна: 6 160 ₴










