
Одна з перших і найпопулярніших серій компанії Cold Steel, Reconмістить легкі та міцні тактичні складані ножі, розроблені для екстремально важких умов експлуатації. Їх тактичне призначення підкреслено чорним тефлоновим покриттям на клинку. Під час випробувань ніж не склався в розкритому стані під час навантаження на ручку на 90,7 кг.
Культовий Ніж у геометрії танто з топовим порошком на клинку.


Тільки оригінальна продукція!
Можливий забір у Дніпрі за попереднім узгодженням
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Тактичний |
| Твердість ріжучого леза | 61 HRC |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина рукоятки | 136 мм |
| Довжина ножа | 238 мм |
| Поверхня | Тефлон |
| Вага ножа | 147 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Товщина леза | 3.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 370 ₴



