
Складаний ніж Firebird FH 926 GB, сталь D2
1 850 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: FH926-GB
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Новинка 2025 року від Ganzo в модельній лінійці Firebird, цей ніж є фліпером EDC сегмента. Лезо виготовлене з інструментальної сталі D2 з термічним обробленням 60 ± HRC.
Прямі спуски практично від обуха з фінішним обробленням сатин.
Різальна крайка зведена в 0,3 мм.

Під час створення цього ножа компанія Ganzo мотивувалася дизайном відомої моделі Microtech Terzuola
Лайнери колодки максимально полегшені, накладки виготовлені з композиту G10.
Кліпс встановлюється тільки в одному положенні.
Ніж обладнаний класичним замком buton lock, осьовий вузол працює на сталевих підшипниках у сепараторі.
Відкриття здійснюється натисканням на прихований фліпер.
Механіка з коробки чудова.

Технічні характеристики:
- Довжина ножа: 200 мм
- Довжина клинка: 88 мм
- Товщина в обуху: 2,9 мм
- Зведення крайки: 0,3 мм
- Сталь: D2
- Фінішне оброблення сталі: сатин
- Твердість: 60-61 hrc
- Механіка: підшипник
- Замок: buton lock
- Ручка: G10
- Кліпса: одностороння
- Темлячний отвір: так
- Маса ножа: 116 грамів
- Гарантія: 25 років
Оригінальна продукція Ganzo Firebird

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FireBird |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | Вуглецева сталь |
| Твердість ріжучого леза | 61 HRC |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина рукоятки | 112 мм |
| Довжина ножа | 200 мм |
| Поверхня | Сатин |
| Вага ножа | 116 г |
| Колір | Зелений |
| Заточка леза | Одностороння |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 88 мм |
| Ширина леза | 26 мм |
| Товщина леза | 2.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | FireBird |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴





