
Мультитул Roxon S803e Flash, клинок D2, Premium Outdor
1 780 ₴
- Готово до відправки
- Код: 99890
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Повнорозмірний преміальний мультитул Roxon S803 виготовлений із комбінації неіржавких та інструментальних сталей.
- Ніж сталь D2 (60-61 hrc)
- Викрутка та пила — неіржавка сталь 5Cr15Mov (56-57 hrc)
- Інші інструменти — неіржавка сталь 4116 Germany (56-68 hrc)

Інструмент має чудову механіку та точне складання, для фіксації інструментів у відкритому положенні є клавіша блокування.
Корпус виготовлений із неіржавкої сталі, люфт інструментів немає, маса мультитула 242 грами, на колодці встановлена кишенькова кліпса.
У комплекті постачається нейлоновий чохол для зберігання.

Функціонал:
- Плоскогубці з вузькими губками
- Кусачки для дротів або дроту
- Клинок із прямими спусками
- Пила
- Шило з отвором для нитки
- Інструмент для зачищення дротів
- Пила
- Нарильник
- Дві плоскі викрутки
- Хрестова викрутка
- Відкривачка
- Консервний ніж
- Динейка
- Вогняво
- Свисток

Інструменти легко витягуються однією рукою.
Габарити мультитула у відкритому положенні
- 160 мм х 120 мм х 22 мм
Габарити мульїтулу в закритому положенні:
- 102 мм х 40 мм х 22 мм

Гарантія 24 місяці.
Універсальна модель для повсякденної експлуатації, рекомендується під час застосування ремонтних, туристичних та інженерних робіт.
Якісні матеріали збирання, чудова механіка, точне припасування деталей і висока слюсарна деталізація.
Один із небагатьох мультитулів із клинком зі сталі D2 на борту.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ROXON |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Пасатижі |
| Кількість інструментів | 20 шт. |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 22 мм |
| Вага | 242 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 10.2 см |
| Колір | Срібляста |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 780 ₴










