
Точило для ножів багатофункціональне кишенькове Work Sharp Guide Field Sharpener 221
2 320 ₴
- Немає в наявності
- Код: WSGFS221
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Комбіноване універсальне точило для ножів і туристичного інструменту.




Оригінальна продукція
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Точилка механічна |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 260 г |
| Виробник | Work Sharp |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Призначення | Для ножів |
| Матеріал | Комбінований |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Матеріал стрижня | Кераміка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 320 ₴









