
Мачете Cold Steel Axis Machete, вуглецева сталь
2 110 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: CS-MA-AXIS
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Універсальний мачете з комбінованим клинком, призначений для силової рубки деревини, клинок виготовлений з інструментальної вуглецевої сталі, товщина в обуху 1.9 мм за довжини 279 мм.
Сторона обуха доповнена повноцінним зубчастим заточуванням для розпилювання дерева та гілок.
Лезо покрите порошковим шаром для антикорозійної властивості.
Загальна маса інструмента 408 грамів
Колодка виготовлена з гуми з чіпкою фактурою, є страхувальний темляк.
У комплекті постачається нейлоновий чохол із кріпленням на пояс.

Оригінальна продукція Cold Steel
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Країна виробник | ПАР |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал леза | Вуглецева сталь |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Матеріал рукоятки | Гума |
| Довжина рукоятки | 178 мм |
| Довжина ножа | 457 мм |
| Поверхня | Матова |
| Вага ножа | 0.64 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Комбінована |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 279 мм |
| Товщина леза | 1.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 110 ₴





