-35%

Кулон із символом Вегвізир і руни, біжутерійний сплав, ланцюжок
400 ₴
260 ₴
- Готово до відправки
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний кулон у скандинавському стилі з давнім символом Вегвізир — магічним компасом вікінгів, який за легендою допомагає своєму власнику не збитися з шляху та знайти дорогу навіть у найсильнішу бурю. Кулон прикрашений рунами, що додають прикрасі атмосферу сили, мужності та північної міфології.
Аксесуар чудово підійде для повсякденного носіння, шанувальників скандинавської культури, вікінгів і брутальних прикрас. Добре поєднується зі шкірою, сталлю та чоловічим стилем одягу.
Металевий кулон виготовлений із міцного біжутерного сплаву з контрастним гравіюванням, завдяки чому малюнок залишається чітким і виразним.
Характеристики:
Символ: Вегвізир (скандинавський компас)
Матеріал: біжутерійний сплав
Колір: сріблястий із чорним
Розмір кулона: 4.5 × 3.5 см
Довжина ланцюжка: 60 см
Стиль: скандинавський / вікінги/ручні
Чудовий варіант подарунка для прихильників північної символіки, міфології та брутальних прикрас
Аксесуар чудово підійде для повсякденного носіння, шанувальників скандинавської культури, вікінгів і брутальних прикрас. Добре поєднується зі шкірою, сталлю та чоловічим стилем одягу.
Металевий кулон виготовлений із міцного біжутерного сплаву з контрастним гравіюванням, завдяки чому малюнок залишається чітким і виразним.
Характеристики:
Символ: Вегвізир (скандинавський компас)
Матеріал: біжутерійний сплав
Колір: сріблястий із чорним
Розмір кулона: 4.5 × 3.5 см
Довжина ланцюжка: 60 см
Стиль: скандинавський / вікінги/ручні
Чудовий варіант подарунка для прихильників північної символіки, міфології та брутальних прикрас
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Кулон |
| Тематика малюнка/форми | Руни |
| Матеріал | Біжутерний сплав |
| Покриття | Цинк |
| Стиль виконання | Скандинавський |
| Призначення | Унісекс |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Бижутерный сплав |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Товщина | 2.5 мм |
| Довжина ланцюжка | 60 мм |
| Вага | 12 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Стать | Чоловіча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴




