-17%

Браслет чоловічий Double Braun плетений на магніті в подарунковій коробці
300 ₴
249 ₴
- Готово до відправки
- Код: BR80
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасний елегантний браслет з екошкіри, поєднання двох плетених шнурів кавового кольору з нікельованими кільцями периметром і магнітним надійним замком.
Характеристики:
- Матеріал: екошкіра
- Колір: кава
- Ширина: 10 мм
- Товщина: 8 мм
- Застібка: магніт
- Розмір: 17-23 см.
- Коробка: так
- Покриття металу: нікель
- Стиль: Casual
- Виробництво: Україна (ручна робота)
Надійний монтаж фурнітури слугуватиме довгі роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | М'який |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | PU шкіра |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Розмір браслета (см) | 18 |
| Довжина | 23 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Вага | 8 г |
| Стан | Новий |
| Замок | Магнітний |
| Колір | Коричневий |
| Кількість намистин | 5 шт. |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴



