-10%

Браслет червоний шнур оберег із паракорду, червона нитка для чоловіків
250 ₴
225 ₴
- Готово до відправки
- Код: BR84/18
+380 (50) 960-21-76
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальний браслет із червоного нейлонового шнура з надійною застібкою та петлею.
Шнур доповнений двома рунами з біжутерійного сплаву.
- Шнур: паракорд
- Замок: металевий
- Монтаж замка: епоксидна смола
- Фурнітура: біжутерійний сплав
- Розміри: 18-23 см (обхват зап'ястя)
- Коробка: є
Ручна робота. Якість і надійність гарантуємо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | М'який |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Нейлон |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Розмір браслета (см) | 18 |
| Довжина | 21 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Вага | 5 г |
| Стан | Новий |
| Замок | Петля |
| Колір | Червоний |
| Кількість намистин | 2 шт. |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴



