
Складаний ніж Ruike P843 сталь Sandvik 12c27
2 500 ₴
- В наявності
- Код: P843-B

Стрімкий дизайнерський EDC фолдер від компанії Ruike, ця модель є у двох колірних рішеннях: чорний і пісочний, у нашому випадку, зверніть увагу на ніж у чорному варіанті.

- Загальна довжина 20.8 см
- Клинок 9 см
- Обух 3.1 мм
- Маса 145 г
- Сталь 12С27N
- Ручка G10
- Замок Liner Lock (з запобіжником)
- Осьовий вузол — сталеві підшипники

Сталеве жало виготовлене зі шведської хромистої неіржавкої сталі 12С27, після загартування рідким азотом р.к. видає до 60 одиниць твердості, хімічна зв'язка вуглецю та хрому на цьому клинку ідеально збалансована, ми отримуємо агресивний розріз із високою стійкістю різальної крайки та водночас гарну гнучкість і еластичність сталі. Помірного вмісту хрому в складі досить, щоб ніж був невразливий перед корозією.

Геометрія клинка Ruike P843 — це піднятий Drop point тривалістю 9 см і максимальною товщиною в обуху 3.1 мм. Спуски високі, зведення р.к. 0.3 мм, ближче до вістря 0.4 мм.
Ножі Ruike мають обмежене кількісне виробництво своїх ножів, на кожному екземплярі наявний унікальний серійний номер, у якому зашифрована дата виробництва.

В основі сталевих лайнерів колодки лежить хромиста невибаглива неіржавка сталь AISI 420, прикрита фактурними потужними накладками з G-10 чорного кольору. Цей матеріал — це поєднання скловолокна й епоксидної смоли, таке рішення давно завоювало перше місце в ножовому ремеслі, завдяки своїй міцності та приємним тактильним властивостям. Ергономіка хвата на висоті, ніж чудово лягає в долоню, не викликаючи наминань і дискомфорту.
Сталеві лайнери особливо не полегшені, хоча перфорація є, маса ножа становить 145 г.

Механіка ножа на високому рівні, варто зазначити, що всі моделі Ruike виділяються правильним і плавним польотом клинка, критикі місця немає! Осьовий вузол працює на двох сталевих підшипниках із високовуглецевої неіржавкої сталі, що забезпечує високий запас міцності, центрування клинка ідеальне, зведення, якдалилося вище, показне.
Як запірний замок використовується класичний Liner Lock, який можна додатково фіксувати спеціальним запобіжником, хоча навіть без страховки він гарантує високу надійність монолітності ножа.
Пелюстка лайнера повністю заходить на початок п'яти клинка та під час силових навантажень не зсувається, всі елементи конструкції, що зв'язуються, виготовлені з якісної сталі та припасовані з лазерною точністю

Кишенькова кліпса одностороння з глибоким рівнем посадки, помірно жорстка, кріпиться двома болтами безпосередньо до сталі через G10. У хвостовику передбачене темлячне око.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Країна виробник | Китай |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина рукоятки | 12 мм |
| Довжина ножа | 20.5 мм |
| Довжина у складеному стані | 12 см |
| Вага ножа | 145 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Двостороння |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал леза | Sandvik 14C28N |
| Призначення | Тактичний |
| Тип | Складаний |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 9 мм |
| Товщина леза | 3.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальна довжина | 208 мм |
| Марка стали | Sandvik 12C27 |
| Форма клинка | clip-point |
| Довжина клинка | 90 мм |
| Товщина клинка | 3.1 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Колір клинка | сірий |
| Вид ножа | туристичний, мисливський |
| Матеріал корпусу | G10, нержавіюча сталь 420 |
| Гарантія | 5 років |
| Тип замку | Liner Lock |
| Тип ножа | складаний |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Сталь D2 | Шведський Sandvik |
- Ціна: 2 500 ₴




